Evropë SQEvropë.Portal SQ

Xhonson: Marrëdhëniet në mes Britanisë dhe Francës janë të qëndrueshme dhe të forta

Kryeministri britanik Boris Xhonson deklaroi sot se marrëdhëniet në mes Londrës dhe Parisit janë të qëndrueshme dhe të forta, duke theksuar se aleanca e re e mbrojtjes e Britanisë së Madhe me Australinë dhe SHBA-në nuk është e drejtuar kundër asnjë vendi tjetër.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle