Evropë SQEvropë.Portal SQ

Xhonson: Luftë tregtare mes Britanisë dhe BE-së nuk ka gjasa

Një luftë tregtare me Bashkimin Evropian nuk ka gjasa, tha sot kryeministri britanik Boris Xhonsn.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle