Evropë SQEvropë.Portal SQ

Xhonson: Këshilli të tregojë pjekuri për ndryshimet klimatike

Kryeministri britanik Boris Xhonson gjatë fjalimit vjetor para Kombeve të Bashkuara, u bëri thirrje liderëve botërorë që ta shfrytëzojnë fuqinë e tyre dhe të përballen me ndryshimet klimatike dhe theksoi se është koha që njerëzimi të tregojë pjekur dhe përgjegjësi për këtë çështje.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle