0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Xhonson: I qartë është vullneti i partisë, jap dorëheqje

Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Xhonson dha dorëheqje nga funksioni lider i Partisë Konservative, pas tre viteve në krye, të shënura me Bregzit, Kovid dhe skandale të mëdha.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle