Evropë SQEvropë.Portal SQ

Xhonson do t’i reduktojë shpenzimet e energjisë përmes ekspanzionit bërthamor

Qeveria britanike ka premtuar se do ta kthejë kontrollin ndaj çmimeve të energjisë, përmes përforcimit të strategjisë e saj të shumëpritur eneregjetike të energjisë bërthamore, me erë, diellore dhe hidrogjenit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle