Botë SQBotë.Portal SQ

“Xhonson dhe Xhonson” pret 2,5 miliard dollarë të ardhura nga shitja e vaksinave në vitin 2021

Gjiganti farmaceutik amerikan "Xhonson dhe Xhonson" sot e ka rritur parashikimin vjetor  për profitin dhe konfirmoi se pret 2,5 miliard dollarë amerikan të ardhura nga shitja e vaksinës kundër Kovid-19.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle