0_Magazinë.Portal SQMagazinë SQ

Xhon Batist me më së shumti nominime për Çmimet Gremi

Shpallet lista e të nominuarve për Çmimet Gremi për industrinë muzikore amerikane. Xhon Batist fitoi më së shumti nominime - gjithsej 11, duke përfshirë këngën e vitit (“Freedom”) dhe albumin më të mirë (“We are”). Pas tij vijnë Xhastin Biber, Dogja Kat dhe “H.E.R” me tetë nominime. Billi Ajlish dhe Olivia Rodrigo fituan nga morën nga shtatë nominime.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle