Botë SQBotë.Portal SQ

Xho Bajden dhe Si Xhinping me qëndrime të ashpra për shkak të Tajvanit

Presidenti amerikan Xho Bajden e ka shprehur para kolegut kinez Si Xhinping shqetësimin e tij për situatën me të drejtat e njeriut në Kinë dhe e ka paralajmëruar Pekinin që të mos bëjë "përpjekje të njëanshme" për ndryshim të statusit të Tajvanit, kumtoi Shtëpia e Bardhë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle