Biznes SQBiznes.portal SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Xhentiloni: Deri në vitin 2017, BE-ja do të jetë plotësisht e pavarur nga dërgesat ruse me naftë dhe gaz

- Bashkimi Evropian do të tentojë ta zvogëlojë varësinë e nafëts dhe gazit rus për dy të tretën deri në fund të këtij viti dhe të bëhet tërësisht e pavarur deri në fund të vitit 2027, deklaroi eurokomisari për Ekonomi Paolo Xhentiloni në intervistë për gazetën italiane "Mesaxhero".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle