0_Magazinë.Portal SQMagazinë SQ

Xhenifer Aniston dhe Adam Sendler sërish së bashku në një komedi

Regjisori Xheremi Garelik pohoi se do ta xhirojë vazhdimin e "Vrasjes misterioze", hit-aksion komedi nga viti 2019.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle