Basketboll SQSport SQ

Xhejms dhe Durant do të udhëheqin skuadrat në All-Star

Lebron Xhejms dhe Kevin Durant do të jenë kapitenët e skuadrave që do të luajnë në All-Star më 10 shkurt në Klivland, pasi dy lojtarët kanë marrë më së shumti vota nga tifozët në të dyja konferencat, njoftoi mbrëmë Shoqata Kombëtare e Basketbollit (NBA).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle