0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Xhaferi – Meta: Marrëdhëniet bialeterale mes Maqedonisë së veriut dhe Shqipërisë janë në nivel të lartë

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi dhe presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta në takimin e sotëm theksuan se marrëdhëniet bilaterale ndërmjet Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Republikës së Shqipërisë janë në nivel të lartë dhe se ekziston interes i ndërsjellë dhe mundësi për avancimin e të njëjtave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle