0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Xhaferi- Xhaferoviq: Bashkë të punojmë edhe më fuqishëm që të intensifikohet bashkëpunimi në të gjitha sferat

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, takimin e sotëm me anëtarin e kryesisë së Bosnjë dhe Hercegovinës, Shefik Xhaferoviq e filloi duke i drejtuar urime me rastin e 28 Shtatorit - Ditës ndërkombëtare të boshnjakëve, mysafirëve të pranishëm dhe të gjithë pjesëtarëve të bashkësisë boshnjake në vend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle