0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQVideo deklaratë SQ

Xhaferi: Të ndërtojmë marrëdhënie për besim të ndërsjellë, respekt mes nesh dhe me fqinjët tanë

Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi sot dërgoi video-urim deri tek të gjithë qytetarët në prag të Vitit të Ri 2022.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle