0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Xhaferi: Protestë – PO, huliganizëm – JO

Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, njeh dhe mbështet të drejtën e secilit për të protestuar dhe për të shprehur mendimin dhe dënon fyerjet dhe urrejtjen ndaj pjesëtarëve të një komuniteti tjetër, si dhe dhunën ndaj punonjësve të policisë dhe dëmtimin e legjislativit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle