0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQShoqëri SQ

Xhaferi: Propozim-vendimi për formimin e Komisionit Anketues kthehet si i parregullt, i njëjti të harmonizohet në afat prej 15 ditëve

Dorëzimi i propozim-vendimit për formimin e Komisionit Anketues për përcaktimin e fakteve dhe përgjegjësisë për zjarrin në spitalin modular në Tetovë nga 21 shtatori nuk është në  përputhje me Amendamentin XXXIII të Kushtetutës së Republikës së Maqedonisë së veriut dhe kthehet si i parregullt, theksohet në përgjigjen e nënshkruar të kryetarit të Kuvendit Talat Xhaferi në Propozim-vendimin e parashtruar të deputetëve të VMRO-DPMNE-së.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle