0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Xhaferi për vizitë në Itali

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, sot dhe nesër të qëndrojë në vizitë pune në Republikën Italiane, me ftesë të homologut të tij, Kryetarit të Dhomës së Deputetëve të Republikës Italiane, Roberto Fiko.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle