0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQIntervistë SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Xhaferi për MIA-n: Shpresoj se zgjedhja e qeverisë së re do të mbahet në sallën plenare e cila është plotësisht e digjitalizuar

- Salla plenare e Kuvendit është pajisur me teknologji të re dhe është digjitalizuar plotësisht. Ai sistem do të promovohet pas Vitit të Ri dhe shpresoj se zgjedhja e qeverisë së re do të mbahet në sallën plenare, e jo në sallën Kupola, thotë në intervistë për MIA-n kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle