0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Xhaferi në takim me kryetarët e institucioneve të revizionit të Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, sot kishte takim me kryetarin e Entit Nacional të Revizionit i Republikës së Bullgarisë, Cvetan Cvetkov, zëvendës kryetarin Toshko Todorov, dhe revizorin shtetëror kryesor të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Maksim Acevski. Në takim ishte e pranishme edhe sekretarja e përgjithshme e Republikës së Maqedonisë së Veriut, Cvetanka Ivanova.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle