0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Xhaferi në Konferencën e pestë botërore të kryetarëve të parlamenteve në Vjenë

Kryetari i i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, prej 7 deri 9 shtator merr pjesë në Konferencën e pestë vjetore të kryetarëve të paralmenteve dhe Samitin e parë parlamentare për luftë kundër terrorizmit në Vjenë, Austri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle