0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Xhaferi në Bruksel u takua me eurodeputetët Quçuk dhe Valsman

Kryetari i Kuvendit  Talat Xhaferi sot në Bruksel realizoi takim me eurodeputetët Ilhan Quçuk dhe Marion Valsman dhe i njoftoi për gjendjet aktuale në Kuvend, për punën e komisioneve dhe rrjedhën e debatit në seancat plenare, si edhe për aktivitetet që janë planifikuar në drejtim të miratimit të propozim ligjeve deri në fund të vitit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle