0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Xhaferi me urim me rastin e festës së Pashkëve

Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi në emrin e tij personal dhe të deputetëve ka uruar festën krishtere – Pashkët, të gjithë atyre që e kremtojnë sipas kalendarit gregorian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle