0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Xhaferi me ngushëllime për vdekjen e gazetarit Pendarov

Thellë më ka prekur lajmi për largimin e papritur dhe të përjetshëm në përjetësi të bashkëpunëtorit tonë të dashur dhe shumëvjeçar, gazetarit të nderuar, analistit politik dhe mbi të gjitha mikut tonë të vjetër dhe të preferuar Todor Pendarov, thekson kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi duke shprehur ngushëllime për vdekjen e gazetarit shumëvjeçar Pendarov, i cili vdiq mbrëmë në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle