0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Xhaferi: Mbështetja nga PE-ja për demokracinë e Maqedonisë së Veriut ka shumë rëndësi

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi sot mori pjesë dhe foli në Konferencën e parlamentit evropian "Mbështetje e demokracisë parlamentare në mbarë botën: Ndërtojmë rezistencë demokratike".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle