0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Xhaferi-Gërvalla Shvarc: Intesifikim të politikave të ndërsjella dhe marrëdhënie ekonomike midis Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi sot u takua me me zëvendëskryeministren e dytë dhe ministre e Punëve të Jashtme e Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla Shvarc.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle