0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Xhaferi: Fitër Bajrami të sjellë paqe, harmoni dhe mirëqenie për të gjithë

Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi ua uroi festën myslimane Fitër Bajrami pjesëtarëve të besimit islam.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle