0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Xhaferi: Është e nevojshme diplomaci e përforcuar ekonomike dhe mbështetje nga miqtë ndërkombëtarë

-  Ne jemi vend i vogël, me resurse të kufizuara dhe duhet të mbajmë llogari për balancin ndërmjet huamarrjes dhe rritjes së ekonomisë, porositi sot kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi në fjalimin e tij në Forumin Ekonomik dhe Financiar të Shkupit (FEFSH).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle