0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Xhaferi e mbylli seancën parlamentare për votëbesimin, Qeveria mbetet

Për shkak asaj se rendi i ditës nuk është hapur, nuk mund të hapet debat për votim të mosbesimit të Qeverisë. Konstatojmë se ndaj Qeverisë nuk është votuar mosbesim dhe në bazë të kësaj Qeveria vazhdon me përbërjen e plotë dhe detyrat që ka. Mbledhja për votëbesimin e Qeverisë ka përfunduar, ka deklaruar sonte kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi duke e mbyllur mbledhjen e sotme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle