0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Xhaferi: Duhet të respektohet sovraniteti i Ukrainës, pasojat do të reflektohen edhe në plan ekonomik

Sado që të doket larg, Ukraina nuk është larg dhe pasoja do të reflektohen, jo vetëm në aspektin ushtarak por edhe në planin ekonomik, ndërsa do të reflektohen edhe mbi rajonin dhe më gjerë në kontekst ndërkombëtar, deklaroi kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle