0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Xhaferi dërgoi urim me rastin e Ditës së Flamurit

Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi sot në emrin e tij dhe në emër të deputetëve në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut dërgoi urime të përzemërta me rastin e 28 Nëntorit - Ditës së Flamurit, me dëshira të sinqerta për suksese dhe përparim të Shqiptarëve kudo që të jenë, ndërsa festa, siç është në fakt edhe gjithë Nëntori, le të jetë arsye për ndjenjë krenarie dhe gëzimi për gjithë atë që kemi qenë, jemi dhe do të jemi në të ardhme.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle