0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Xhaçka: Shqipëria e meriton dhe duhet të ulet në tryezën negociuese me BE-në këtë vit

Shefja e diplomacisë shqiptare dhe ministre për Evropën, Olta Xhaçka, deklaroi se Shqipëria vijon të përmbushë të gjitha kriteret për zhvillimin e Konferencës së Parë Ndërqeveritare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle