Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Vulin: Shërbime të huaja zbuluese krijuan përgatitje mediale për protesta të dhunshme

Ministri I Punëve të Jashtme i Republikës së Serbisë, Aleksandar Vulin, sot deklaroi se e ka tërhequr projekt – ligjin për punë të brendshme nga procedura rreth nismës së presidentit Aleksandar Vuçiq, që u kritikua nga opozita dhe opinion profesionist, duke shtuar se me atë dëshiron “të evitohet gjaku në rrugët e Beogradit”, lajmëroi korrespondenti I MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle