Botë SQBotë.Portal SQ

Vudvord- Kosta: Trampit ditëve të fundit i janë hequr autorizimet për sulmet bërthamore dhe ushtarake

Ish -presidenti amerikan Donald Tramp fshehurazi është privuar nga autorizimet për të urdhëruar sulm bërthamor ose të fillojë aksion ushtarak në ditët e fundit kaotike në Shtëpinë e Bardhë, sipas një libri të gazetarëve Bob Vudvord- dhe Robert Kosta, i cili duhet të publikohet së shpejti.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle