0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQ

Vuçiqi më 28 dhe 29 korrik në Forumin ekonomik në Shkup, takon Zaevin dhe Ramën

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq më 28 dhe 29 korrik do të qëndrojë në Shkup ku do të takohet me kryeministrat e Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë, Zoran Zaev dhe Edi Rama në kuadër të iniciativës për bashkëpunim të njohur si “Mini Shengeni”, ka njoftuar sot Shërbimi për bashkëpunim me mediat e shefit të shtetit serb.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle