Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Vuçiqi dhe Orbani e shënuan fillimin e punëve për modernizimin e hekurudhës Suboticë-Segedin

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiqi dhe kryeministri i Hungarisë, Viktor Orbani, morën pjesë në Horgosh në ceremoninë me rastin e fillimit të punëve për rikonstruktimin dhe modernizimin e hekurudhës Suboticë-Horgosh - kufi me Hungarinë (Segedin), lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle