Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Vuçiqi dhe Çaushogllu në Beograd shprehën kënaqësi për marrëdhëniet bilaterale

- Presidenti i Republikës së Serbisë, Aleksandar Vuçiq sot në Beograd u takua me ministrin e Punëve të Jashtme të Republikës së Turqisë, Mevlut Çavushogllu, me të cilin ka biseduar për përmirësimin dhe përforcimin e mëtutjeshëm të bashkëpunimit bilateral dhe ekonomik, si dhe për çështje rajonale dhe ndërkombëtare me rëndësi për të dyja vendet, informoi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle