Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëLajme nga bota SQ

Vuçiq: Serbia nuk do të njohë referendumet në rajonet e Ukrainës, që janë nën kontrollin e Rusisë

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq sot në Inxhia paralajmëroi se të shtunën, më 8 tetor, do t'u drejtohet qytetarëve për hapat që do të ndërmerren në lidhje me të gjitha çështjet e rëndësishme politike dhe ekonomike, njofton korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle