0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Vuçiq: Serbia është miku i mirë i maqedonasve, i duam dhe asgjë nuk kërkojmë prej tyre

Nisma "Ballkani i Hapur"  mbijeton falë Tiranës, Beogradit dhe Shkupit, deklaroi presidenti serb Aleksandar Vuçiqi dhe theksoi se SHBA-ja ka marrëdhënie korrekte ndaj kësaj nisme, që, siç tha, nuk mund të thuhet për evropianët, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle