0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Vuçiq për RTS: Ballkani i Hapur ka sukses të garantuar, por ne nuk do të lusim askënd

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, në Forumin ekonomik botëror në Davos, duke folur për iniciativën Ballkani i Hapur dhe Maqedonia e Veriut, në një intervistë për RTS vlerësoi se Serbia "me Maqedoninë e Veriut ka marrëdhënie të shkëlqyera", njofton korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle