0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Vuçiq: Pati reagime pozitive dhe negative, por nisma “Ballkan i Hapur” është në interes të rajonit

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq sot deklaroi se nisma rajonale, e cila që dje quhet “Ballkan i Hapur”, është e rëndësishme për të ardhmen e qytetarëve dhe është në interes të rajonit, për çka implementimi i saj do të vazhdojë edhe krahas të gjitha kritikave, njofton korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle