Ballkan SQBallkan.portal SQ

Vuçiq: Ose do ta zbatoni marrëveshjen e Brukselit ose nuk kemi për çka të bisedojm

Sot është një nga ditët më të vështira për serbët e Kosovës, gjendja është serioze dhe e rëndë, ka deklaruar presidenti serb, Aleksandar Vuçiq në fillim të fjalimit të sotëm deri te opinioni me rastin e pozicionimit të njësive speciale të policisë së Kosovës në dy vendkalimet administrative në veri të Kosovës- Jarinjë dhe Bërnjak.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle