Ballkan SQBallkan.portal SQ

Vuçiq nga Tirana: Më mirë të jeni për tavolinë, sesa menu në tavolinë

Në Tiranë po mbahet samiti i parë i vendeve anëtare të Bashkimit Evropian dhe vendeve të Ballkanit Perëndimor, ku pas disa ditësh pasiguri do të marrë pjesë edhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq. Ai u tha gazetarëve në Tiranë se më mirë të jesh "për tavolinë se sa menu në tavolinë", njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle