0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Vuçiq nga Ohri: Ballkani i Hapur është nismë e jashtëzakonshme në interes tlëqytetarëve dhe nuk është zëvendësim për BE-në

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, sonte në Ohër, ku po merr pjesë në Samitin "Ballkani i Hapur" deklaroi se kjo ështëvenjë nismë e shkëlqyeshme e cila do të jetë në interes të qytetarëve dhe se ajo nuk është zëvendësim për BE-në, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle