0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Vuçiq: “Mini Shengeni” do t’i ndryshojë punët e Ballkanit dhe konfirmon se jemi të aftë vetë të vendosim për veten

Iniciativa rajonale që deri më tani ishte e njohur si "Mini Shengen" është fitore për të ardhmen, diçka që do t’i ndryshojë gjërat në Ballkan dhe konfirmim se jemi të aftë për të vendosur për veten tonë, për ta përmirësuar jetën e qytetarëve tanë, deklaroi presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq në fjalimin hyrës të Forumit Ekonomik në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle