0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Vuçiq: Jam i sigurt se askush nuk mund ta ndalë nismën “Ballkani i Hapur”, me siguri nga 1 janari leje të unifikuara për vendet e nismës

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, sot në Tiranë në seancën plenare në kuadër të "Ballkanit të Hapur" deklaroi se kjo nismë është më e madhe se secila prej tyre individualisht dhe krijon, siç potencoi, bazë për të ardhmen e fëmijëve tanë dhe për zhvillim më të mirë ekonomik të vendeve të treta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle