0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Vuçiq: Asgjë nuk kërkojmë nga maqedonasit vetëm vëllazëri dhe miqësi

Forumi ekonomik në Shkup dhe vizita dyditëshe e presidentit serb Aleksandar Vuçiq janë temë kryesore  e mediumeve në Serbi, mes të cilave  Tanjug dhe TV Pink direkt e transmetojnë vizitën, takimet e tij dhe mbajtjen e Forumit, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle