0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Vrima e Ozonit mbi Antarktidë është më e madhe se zakonisht

Vrima e Ozonit mbi hemisferën jugore këtë vit është më e madhe se zakonisht dhe tashmë e ka tejkaluar madhësinë e Antarktidës, kumtoi sot Shërbimi për mbikëqyrje atmosferike të Bashkimit Evropian, Kopernik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle