0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Vrasja e 19 fëmijëve në shkollën në Teksas më vdekjeprurëse në dekadën e fundit, e nxiti Bajdenin të bëjë thirrje për veprim

- Vrasja e 19 fëmijëve dhe dy mësimdhënësve në një shkollë fillore në Teksasin Jugor nxiti thirrje për veprim nga presidenti amerikan Xho Bajden - ju bëri thirrje amerikanëve që të përballen me lobin për armë në vend dhe t'i bëjnë presion Kongresit që t'i ashpërsojë ligjet për armë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle