0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Votojnë të sëmurët dhe të burgosurit në Mavrovë Rostushë, Qendër Zhupë dhe Tetovë

Ka filluar votimi për zgjedhjet për kryetarë të komunave Mavrovë dhe Rostushë dhe Qendër Zhupë dhe për anëtarë të Këshillit të Komunës së Tetovës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle