0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPartitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Votohet nga ora 7 deri në 19

Votimi në zgjedhjet lokale filloi në orën 7:00 të mëngjesit dhe zgjat pa ndërprerje deri në orën 19:00. Nëse votimi ndërpritet për më shumë se një orë, ai do të vazhdojë për aq kohë sa zgjati ndërprerja, por jo më shumë se tre orë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle